Pátek 13

13. prosince 2013 v 21:28 |  Různé
Ahoj. Neměla jsem tady teďka být, měla jsem být se známíma n chatě (2 rodiny každý má 2 syny)
Jenže se cestou tam přihodilo pár věcí po kterých jsme se rozhodli že se vrátíme domů.

Vyjeli jsme v 16:00 a jeli asi hodinu. Dojeli jsme do nějaké vesnice kde měla bát ta chata (pronajmuli jsme si ji). Jeli jsme ale blbou cestou a ta jsme měli navigaci! zeptali jsme se tam jedoho pána a ten řekl že se máme vrátit a po 100 metrech zabočit do leva, jenže tam byl zákaz vězdu ale vělo tam nějaké auto tak jsme tam taky jeli (Ty 2 rodiny a my)
Jeli jsme hnusnou, úzkou cestou na které byl sníh a náledí (nikdo z nás neměl ani řetězi ani pohon na 4kola). Strašně to klouzalo že jsem se bála že to taťkovi podklouzne. Dojeli jsme nkam nahoru a tam jsme zjistili že to na tu naši chatu nevede a tak jsme se vrátili o kousek níž a zabočili. Ta cesta kam jsme zabočili byla snad ještě horší protože tam bylo ještě větší náledí než na té předešlé. raceli jsme se zpátečkou a já šla před autem. Pak jsme uvidli z kámošema ( klukama kteří jsou o rok starší než já) chlapa který kradl stromek, tak na něj kluci zařvali: ,,Sleiderman!" a te chlap se otočil a podjelo mu to a stromek pustil :DD.

Nakonec jsme se vrátili k tomu zákazu vězdu a rozhodli se že zajedeme do Jablunkova a pojdedem tama. Jeli jsme a v Jablunkově 4x zabloudili + 1 do slepé ul. Nakonec jsme našli tu "správnou cestu" podle navigae a vjeli na ni, jenže ta byla tak zledovatělá že jsme se v půlce otočili a dohodli se že sjedem zpátky dolů a tam se dohodnem jak to teda bude. samozdřejmě cesta nebyla jednoduchá protože 2 ze 3 aut dostaali smyk a 1 vrazilo dokone do stromu (nakonec se nic nestalo). A tak jsme se dohodli že na hatu kašlem protže se na ni stejně nedostanem.

Tak teď sedím doma a nudím se. Naštěstí se zítra všichni sejdem a budem "pařit" (to spíš dospělý) až do rána.

Teď jste poznali můj zážitek z pátku 13 který se stal dneska.

A co váš den podělte se semnou o váš zážitek


Clair
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caroline Caroline | E-mail | Web | 16. prosince 2013 v 19:43 | Reagovat

Tak to je mi líto :/
No a chlapa který krade stromek se nevidí každý den že, tak proč ne ? :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama