Zbožňuju New York

21. prosince 2013 v 14:59 |  Knižní recenze
Něco o knížce: Když na svatbě své nejlepší přítelkyně přistihne Angela Clarková svého dlouholetého partnera in flagranti, udělá to, co by v její situaci provedla každá soudná žena: sebere se a odjede… ovšem nejen ze svatební hostiny, ale i z Anglie, neboť usoudí, že nejlepším místem pro zhrzené mladé ženy je New York. Z letadla vystoupí jen s cestovním pasem a kreditní kartou a ubytuje se v prvním hotelu na Manhattanu, kam ji odveze taxikář. Vzápětí se jí ujme recepční Jenny; ta Angele pomůže s nákupem oblečení a uvede ji do života velkoměsta, které nikdy nespí - a Angelu okamžitě okouzlí.
Než se Angela stačí rozkoukat, pozná dva přitažlivé muže a v náhlé inspiraci začne svůj příběh i svá milostná dobrodružství líčit v blogu na internetu. Její barvitý styl zaujme redaktorku věhlasného časopisu, která Angele nabídne práci.
Během několika týdnů nachází Angela v New Yorku to, co v Londýně marně hledala řadu let - lásku a vysněné povolání. Než se však stane New York jejím druhým domovem, musí vyřešit nejednu nepříjemnou situaci, najít sama sebe a především si ujasnit, co od nového života očekává.
Moje hodnocení:
Je to úžasná knížka která se čte velice dobře a rychle.
Je v ní spoustu o New yorku a nakonci autorka dává seznam hotelů, míst, restaurací, obchodůNa knížku jsem přišla úpln náhodou když jsem ji uviděla v knihkuectví a moc se mi zalíbila obálka :)) Jde vlastně o to jak Angela Clarková přistihne na svatbě své BFF jejího snoubence jak se "muchluje" s cizí ženskou. Udělá scénu a později odletí do New Yorku. V New Yorku v hotelu pozná Jennifer a stanou se z nich VELKÉ KAMARÁDKY. Potká 2 chlapy a rozhoduje se se kterým jí je líp. Začne psát pro časopis The Look (píše blog kde popisuje New York co dělá atd.)
Více se ke knížce vyjadřovat nebudu protože by to bylo nadlouho :)
10/10

Obálka:

Ukázky z knížky:


Snad se vám ukázka líbila a přečte te si tuhle knížku je fakt úžasná.
PS: Jsou celkem 3 díly: Zbožňuju New York 1
Zbožňuju Los Angeles 2 (v ČR ještě nevyšla ani se neplánuje)
Zbožňuju Paříž 3
Recenzi na Zbožňuju Paříž přidám přístí týden

Clair 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Girl with devil's smile Girl with devil's smile | Web | 21. prosince 2013 v 15:57 | Reagovat

táto kniha vyzerá na dobré čítanie :)

2 Terie Terie | Web | 21. prosince 2013 v 17:35 | Reagovat

Zajímavá knika :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama