Březen 2014

Outfit :)

27. března 2014 v 15:38 | Clair |  Outfits
BUNDA- Tahle bunda je už od pohledu velmi tenká. Líbila se mi hlavně proto že jsem ji viděla nedávno v obchodě.
ŠATY- Šaty jsou krásné a hodí se ke všemu. Líbí se mi na nich ty květinové vzory.
BOTY- Tyhle boty jsou prostě překrásné! Miluju boty na podpatku a proto mi tyhle boty okamžitě spadly do oka. Ta jejich barva se hodí skoro ke všemu až na nějaké barvy :)
KABELKA- Myslím že se k outfitu hodí. Má podobnou barvu jako boty a působí půvabně :)

Snad se vám outfit líbil :)
Clair

Zasvěcená - Cynthia Hand

19. března 2014 v 16:04 Knižní recenze
Celé měsíce se Clara připravovala, aby naplnila své poslání. Ale nic ji nedokázalo připravit na volbu, kterou musela učinit ten osudový den. A zjistila, že být částečně anděl není tak jednoduché, jak si myslela.Nyní, rozpolcená mezi láskou k Tuckerovi a komplikovaným vztahem k osudem předurčenému Christianovi, se Clara musí vypořádat s šokujícím odhalením: Někdo, koho miluje, zemře během několika měsíců. Budoucnost je nejistá a komplikovaná a jedinou věcí, kterou ví jistě, je, že vše spalující oheň byl jen začátek.Pokračování Nadpozemské. Kniha se mi opravdu líbila. Pokračuje příběh Clary, kterou opět pronásleduje Černokřídlý. Dostává další vizi ve které se dozví, že jí někdo blízký brzy zemře. Přijede její otec a ona pozná kdo ve skutečnosti je. Taky se dozví, že i ona je výjimečnější než se domnívala. Musí se rozhodnout mezi Tuckrem a Christianem. Koho si nakonec vybere? To se dozvíte v knize ;)
Tuhle knihu vážně doporučuju. Nevím co dalšího k tomu napsat :/. Ale určitě si ji přečtěte ;) Moc se těším na třetí díl.

Ukázka z knihy:

Doufám že se vám článek líbil :))
Natt

Color bug

17. března 2014 v 18:05 | Clair |  Kosmetika
Color Bug: Je to barevný pudr ve tvaru kamene se kterým se snadno a rychle dají nabarvit vlasy. A později se dají snadno smít.

Kde se dá koupit? Dá se koupit v kadeřnických salonech. Sice stojí 550 ale vydrží kolem 3-5 měsíců (Když sed používá míň samozdřejmě vydrží dýl

-používala jsem ho o prázdninách a moc jsem si ho oblíbila.
-vydržel opravdu dlouho.
-mám takové blbé vlasy že na nich nic nejde vidět ale on opravdu šel. Byla jsem opravdu překvapená že mi to na vlasech vydrželo asi 6 hodin :)
Co si o tom myslíte? Jaká barva se vám nejvíc líbí?
PS: omlouvám se že je ten článek krátký ale mám něco s prstem a bolí mě psát :/

Láska

12. března 2014 v 20:28 Různé
Omlouvám se za menší neaktivitu. Posledních pár dnů bylo trochu náročných :/. Ale určitě to napravíme. :)

Láska je název pro silnou emoci nebo vztah vyjadřující k někomu nebo něčemu náklonnost. Tento pojem má více významů. Nemusí to být jen láska k jinému člověku (což je nejčastější), ale také třeba láska k vlasti (patriotismus) nebo můžete říct -Miluji ten film-. Takto je také označována ctnost (jedná se všemi s láskou).
Lásku rozdělujeme do několika kategorií:

1. Mezilidská láska

Nejčastěji slovo láska popisuje vztah mezi lidmi. Vyjadřuje silné citové zaujetí vůči jiné osobě (či osobám). V přítomnosti milované osoby pociťujete šťastné pocity. Láska může být oboustranná či jednostranná (neopětovaná).
-,,KLASICKÁ" LÁSKA: Vztah mezi dvěma osobami. Je založen na vzájemné důvěře a znalosti. Většinou se jedná o velmi silné přátelství obohacené o sex.
-ZAMILOVANOST: Silná touha a závislost na osobě. V nepřítomnosti dané osoby tíží zamilovanou osobu stesk někdy i žárlivost. Při zamilovanosti naprosto přehlížíte sebevětší chyby a nedostatky druhého.
-PLATONICKÁ LÁSKA: Velmi podobná lásce ovšem bez sexu.
-MATEŘSKÁ(PŘÍBUZENSKÁ) LÁSKA: Vyznačuje se pečováním o druhého a plněním jeho potřeb.
-LÁSKA K IDOLU: Častá pro teenagery. Jedná se o zbožňování osoby(nejčastěji slavné).

2. Sebeláska

Zdravé sebevědomí se dá označit za lásku k sobě samému. V tomto případě se jedná o ochotu člověka dbát o své tělo, zlepšovat se jak po fyzické, tak duševní stránce a tolerovat některé své nedostatky. Přehnaná láska k sobě samému spojená s přehlížením okolního světa se nazývá narcismus, podle řecké báje o krásném mladíkovi Narcisovi, který se zamiloval do vlastního odrazu na hladině studánky.

3.Neosobní láska
-LÁSKA K VLASTI
.LÁSKA K LIDSTVU


Teorie o lásce

Protiklady se přitahují- Lidé si vybírají partnery kteří se od nich odlišují. Někteří lidé to dělají aby svým dětem dodali co největší genovou rozmanitost.
Láska prochází žaludkem- Nejčastějším výkladem je posílení pocitů lásky k partnerovi, který nám uvařil, po výborném jídle.

Hnutí Hippies

Toto hnutí působilo převážně v 60. letech na území USA. Praktikovalo ideologii(volné lásky). Základem bylo vyjadřování lásky ke všem lidem bez rozdílu a v názoru, že sex se žádným způsobem neodlišuje od ostatních věcí, které spolu lidé mohou dělat. V podstatě neměli žádná tabu a sex byl zcela běžnou záležitostí.

Do komentu můžete napsat své zkušenosti s láskou ;))
Snad se vám článek líbil :))
Natt
 

Zkus mě rozesmát

2. března 2014 v 13:04 | Clair |  Filmy
Tenhle film je úžasná komedie :)

Něco o filmu:
Ve filmu Zkus mě rozesmát požádá plastický chirurg, který chodí s mnohem mladší učitelkou ze školy, svou věrnou asistentku, aby předstírala, že je jeho co nevidět bývalou manželkou, aby mu tak pomohla urovnat jednu neuváženou lež. Když se mu ale vymstí ještě několik dalších lží, vloží se do věci i její děti a všichni se společně vydávají na víkend na Havaji, který jim všem zcela změní život.

Můj názor:
Tenhle film strašně miluju. Miluju ho hlavně proto že tam hraje Adam Sandler a Jennifer Anoston.
Film je vlastně o Dannym který používá zásnubní prsten na balení holek a na to aby od nich mohl každé ráno nezávazně odejít. Jednoho dne na jedné párty pozná Palmer se kterou se vyspí. Druhý den ráno ale Parmer najde v jeho kapse "falešný" zásnubn prsten a naštvaně odejde.
Aby to urovnal zajde za Palmer a snaží se jí to vysvětlit. Vysvětlí jí to ale tak že se se svou manželkou rozvádí.¨Palmer mu to nevěří a chce tu manželku vidět. Danny poprosí svojí asistentku z ordinace aby hrála jeho manželku. Sejdou se a vypadá to nadějně do doby kdy Asistentce zazvoní telofon chůvy a ona omylem řekne že musí jít za dětmi. A tak si musí i Danny vymyslet děti...
Zbytek vám neřeknu protože byjste pak uhádli jak to skončí :)

Obrázky atd..
Film doporucuju Clair .)