Květen 2014

Carrie

28. května 2014 v 19:32 Filmy
Carrie White je plachá dospívající dívka, která je díky přísné výchově své fanaticky věřící matky totálním outsiderem. Ve škole prožívá hotové peklo - její oblíbenější spolužáci (a hlavně spolužačky) ji neustále šikanují a krutě si ji dobírají. Ale Carrie má tajemství: jednoho dne zjistí, že byla obdařena vzácnou, a zároveň děsivou mocí telekineze. Toto nadání se umocňuje a vymyká kontrole při přílišném nervovém nebo emocionálním vypětí. Postupem času začne své síly využívat proti lidem ve svém okolí, kteří ji ubližují. Příběh vyvrcholí v momentě, kdy je Carrie pozvána na maturitní ples, kde se stane obětí velmi krutého žertíku svých zákeřných spolužáků. Carrie se její skryté schopnosti naprosto vymknou kontrole a všichni, kdo ji znemožnili, dostanou lekci: Pokud si budou hrát s ohněm, spálí se. Změní se studentský večírek v krvavá jatka, nebo vše dopadne úplně jinak?

Fajný film. Taková klasika, kde je někdo šikanován a pak se pomstí. :)) Podle mě to byl spíš lehčí horor možná ani ne horor. Film se mi celkově líbil. Ale záleží asi taky na povaze jak to snášíte. :)) Je mi líto Carrie, ale upřímně její matka si to zasloužila za to, jak se k ní chovala :D :) Jako další mám v plánu shlédnout Paranormal activity: Prokletí. :))

Odkaz pro shlédnutí: http://filmy.kinotip.in/video/2829-carrie

Doufám že se vám článek líbil.
Natt

50 Shades of Grey

4. května 2014 v 17:49 Knižní recenze
Padesát odstínů šedé (Fifty Shades of Grey) je první díl erotické trilogie, kterou napsala E. L. James a zaujala tak čtenáře po celém světě. Studentka literatury Anastasia Steel má za úkol zpracovat rozhovor s úspěšným a bohatým podnikatelem Christianem Greyem (Grey = angl. šedý, odtud název knihy 50 odstínů šedé) Na domluvenou schůzku přijde muž, který Anastasii neuvěřitelně přitahuje. Je okouzlující, krásný, neuvěřitelně chytrý, svůdný a hrozivý. Nezkušená a nevinná dívka poprvé zažívá pocit, že nějakého muže chce. Z jedné strany ji odrazuje jeho záhadná rezervovaná osobnost a z druhé strany se mu strašně touží přiblížit. Starší a zkušený Christian není schopen odolat klidné kráse, důvtipu a nezávislému duchu mladé dívky. Ať chce nebo ne, musí si přiznat - touží po ní, chce ji... ale za svých vlastních podmínek. Anastasia je šokovaná i vzrušená Christianovými nezvyklými erotickými chutěmi. Váhá, ale není schopná mu odolat. Vášnivý živočišný vztah odkrývá jejich tajemství i temné sexuální touhy.


Úžasná kniha. Nejlepší co jsem četla... Občas to bylo už trochu moc.. Ale i tak. Taky dost pomáhá po rozchodu. :D Je mi líto jak to skončilo. ale nakonec to prý dopadne skvěle. :) Moc se těším na další díly. Nemůžu se dočkat až si je přečtu. :) Ale pro věk 15 a nahoru :) Přeju pěkné čtení :)


Natt